,
Розстрочка на усі товари, на 3, 6 або 10 платежів!
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

: Унітази та біде

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як вибрати унітаз або біде

 

Для максимального комфорту і гігієнічності користування санвузлом в ньому має бути присутня найважливіша пара предметів - унітаз і біде. У цьому розділі нашого інтернет магазину, для вас підібрані обидва типи сантехнічних виробів від провідних європейських виробників: Kolo, Roca, Laufen, Villeroy & boch, AM.PM, Grohe, Geberit, Duravit і Hidra. І зараз ми розповімо вам, як купити підвісне біде в комплекті з унітазом, так щоб ваш санвузол радував вас кожен день.

 

Вибираємо тип установки

 

Найважливіший аспект, це тип монтажу сантехніки . Від нього залежить те, наскільки розумно використано простір в санвузлі і як буде виглядати дизайн приміщення. Оптимальні місця установки унітазу і біде визначаються ще на етапі створення дизайн проекту, і після узгодження відбувається монтаж. У разі установки унітазу або біде в житлове приміщення монтажникам доводиться вибирати між руйнування косметичного ремонту або установкою тих небагатьох моделей, які вписуються готову концепцію.

 

Плитка установка.

 

При підлоги установці біде і унітазу велика частина ваги розподіляється на підлогу. Монтаж проводиться нескладно - достатньо перфоратора в умілих руках і розуміння як підключити водопровід і висновок в каналізацію.

 

Такий тип установки оптимальний в разі ремонту в квартирах споруди другої половини 20 століття. У плануванні тих часів не враховувався гіпсокартон, і прихований монтаж провести буде складно.Причому простір в санвузлах тих часів настільки обмежено, що людям бажаючим встановити біде нерідко доводиться замість ванни встановлювати душову кабінку щоб виграти додаткові квадратні метри.

 

В сучасних плануваннях теж використовуються підлогові унітази і біде в тому випадку, коли розміри санвузла не змушують економити кожну п'ядь простору. Підлогові унітази завжди обладнані зовнішнім бачком, що робить їх менш компактними, але значно полегшує ремонт і обслуговування.

 

Установка на приховану інсталяцію.

 

Другий варіант монтажу - це приховати бачок і підводи води і каналізації всередині обшивки з гіпсокартону. На очах залишається тільки чаша унітазу або біде, яка висить на стіні, візуально створюючи відчуття простору і легкості в інтер'єрі. У комплекті біде і унітази без бачка виглядають витончено і мінімалістично в дусі сучасних дизайнерських трендів.

 

Вирішивши купити підвісний унітаз в Києві вам потрібно відразу брати до уваги, що разом з ним вам доведеться придбати інсталяцію з прихованим бачком. Це збільшує вартість робіт з облаштування санвузла. Але надійність і ергономічність підвісних систем просто на недосяжною висоті. Вага унітазу, біде і користується ними людини розподіляється на сталеву раму, приховану в стіні. Бачок і сантехнічні комунікації приховані всередині стіни і не забирають візуального простору.

 

На окрему увагу заслуговує сам процес монтажу інсталяції. Металева рама від будь-якого виробника має штатні точки кріплення до підлоги та стін. Але в деяких випадках цього буває недостатньо.

 

Приклад: ззаду рами знаходиться перегородка з піноблоку або газобетону. Якщо закріпити анкера в неї, то вони досить швидко розхитаються. А це негативно вплине на косметичну обробку стіни і на працездатність самої сантехніки. Проблема вирішується додаванням додаткових точок кріплення в сусідні бетонні або цегляні стіни. Для цього до інсталяції привариваются несучі конструкції з куточка або арматури. Відстань між біде і унітазом теж багато в чому залежить від того, наскільки надійно їх можна закріпити. Ніхто не хоче через пару років отримати текти з сантехнічних з'єднань або побачити тріщини на поверхні косметичної обробки стіни.

 

Як правильно змонтувати інсталяційну раму в вашому конкретному випадку може сказати тільки експерт в сантехнічних роботах з багаторічним досвідом.

 

Якщо все зроблено правильно, то підвісний унітаз і біде будуть закріплені з максимальною надійністю. А це гарантує довговічність експлуатації.

 

Так що майте на увазі - біде і унітаз без бачка, це красиво і гігієнічно, але трохи дорожче щодо монтажу та поточного обслуговування.

 

Матеріал

Краща сантехніка сучасності проводиться з двох типів кераміки: порцеляни та фаянсу. Довговічність і якість підвісних унітазів і біде якраз визначається вибором матеріал.

 

Фаянс

Доступна ціна і привабливий зовнішній вигляд. Але і пористість матеріалу досить велика. Бруд вбирається швидше, і тріщини утворюються простіше. Це означає, що таку сантехніку треба частіше і ретельніше мити і уникати механічних пошкоджень. Приємною відмінною рисою є доступна ціна виробів з фаянсу. Термін служби до 25 років.

 

Фарфор

Варто дорожче, але і служить довше - до 50 років. Це обумовлено низькою пористістю такої кераміки, завдяки чому бруд і вода вбирається в рази гірше. І щоб отримати тріщини на поверхні потрібно пристойно постаратися. Доглядати за таким унітазом або біде можна менш ретельно і мікровібрації не приведуть до появи тріщин.

 

Альтернативні матеріали

Мається на увазі камінь, скло та нержавіюча сталь. У квартирах і приватних будинках застосовується рідко. У разі скла і каменю, причиною застосування виступає особлива дизайнерська концепція. Сталь використовують в якості антивандального матеріалу.

 

Геометрична форма

 

Наступний критерій вибору - це форма чаші біде і унітазу. В першу чергу на вибір форми впливають розміри приміщення і загальна дизайнерська концепція. Але є і фактори, які неочевидні для недосвідченого в сантехніці людини.

 

В даному випадку доведеться розглядати окремо біде і унітази.

 

Форма чаші унітазу

 

Геометрія чаш сучасних унітазів розроблялася не з точки зору естетики, а суто з спроб отримати оптимальну функціональність. Основними факторами є: сила сплеску, якість обмивання і економічність витрати води.

 

  1. Тарілчаста

У цьому випадку при користуванні унітазом майже не виникають бризки.Але обмив такої чаші не найкращий. Тому тарілчасту чашу оптимально встановлювати з навісним бачком, розташованим високо під стелею. В такому випадку потік води виходить максимально потужним, і вам не доведеться зайвий раз працювати йоржиком.

 

  1. Воронка

Форма чаші, яка полегшує змив. І відповідно підвищує гігієнічність і економічність витрати води. При цьому сплеск при використанні досить сильний, що не кожному користувачеві може сподобатися.

 

  1. Козирькові

Компроміс між двома типами описаних вище чаш. Задня стінка являє собою своєрідний козирок, який зменшує силу сплеску і дає досить сильний обмивання.

 

Тип обідка

Додаткова характеристика, це тип обідка, від якого залежить якість обмивання і гігієнічності. У класичних версіях велика частина воду стікає по задній стінці, частина розподіляється по обідку для забезпечення обмивання. Область під обідком вимагає постійної обробки антисептиками. У більш сучасних версіях вода подається з трьох точок з-під обідка, що покращує обмивання чаші. І останній варіант - безободковая чаша, в якій внутрішня геометрія дає прийнятний обмивання, зате зникають важкодоступні зони для санітарної обробки.

 

Форма чаші біде

Історично біде створювалося як ванна в мініатюрі. Тому і геометрія дна відповідна - злегка увігнута площину, як і на дні ванни. Форма біде може бути овальна, прямокутна або мати складний криволінійний силует. Вибір форми спирається в першу чергу на ваше поняття про комфорт. Подумайте, які додаткові функції будуть покладені на біде.Уявіть, як ви вважаєте за краще сідати на нього, і відразу зрозумієте, яка саме модель вам потрібна.

 

Головне в формі чаші біде - це ергономічність. Якщо хочете мити в ньому дитини, після його природні потреби, то вибирайте овальну або прямокутну витягнуту чашу, яку одним натисканням на водний клапан можна перетворити в міні басейн. Якщо ви хочете періодично мити ноги - то шукайте більше приосадкувате і потужне біде, бажано уставляли на підлогу. Так ви будете впевнені, то гість або член сім'ї не зруйнує його вирішивши вимити ноги.

 

Бачки для унітазу

Зараз розглянемо невід'ємну частину будь-якого унітазу - це бачок. Адже від типу бачка побічно залежить функціональність біде.

 

Прихований бачок

Бачок характерний для підвісних унітазів. Хоча на ринку можна знайти і підлогові моделі, з подібним типом бачка. Такий варіант найбільш вдалий в парному використанні разом з біде в малих просторах. Дві хащі з білої кераміки, невагоме прикріплені до стіни, завжди виглядають ефектно.

 

Зовнішній бачок

Унітази компакт або «моноблок» мають приблизно однакові габарити. Вони впритул приставлені до стіни, але при цьому займають більше місця, ніж навісні аналоги. До них в пару чудово підійдуть біде з покриттям кріпленням, які мають відповідні габарити.

 

Навісний бачок

Зустріти зараз такий бачок можна тільки в громадських квартирах або вдома у любителів класичного інтер'єру. Відповідно біде до нього підібрати непросто. Воно повинно бути у відповідному вінтажному стилі.

 

Популярні категорії унітазів і біде: Короткий підвісний унітаз, унітаз з Функцією біде, Унітаз з інсталяцією з прихованою кріпленням, Короткий унітаз з інсталяцією. Унітази компакт з універсальним змивом, унітази компакт з косим випуском, Підвісні унітази.

 

Унітази та біде з в інтернет-магазині «Aqua-favorit.com .ua »

 

Надає повний каталог бюджетних за низькими цінами до елітної дизайнерської сантехніки для ванних кімнат українських і Зарубіжних виробників. Замовляючи онлайн, наш менеджер швидко підбере комплект сантехніки, надасть консультацію по товару і оформить Ваше замовлення, так само ви можете ознайомитися з характеристиками, описом і матеріалами. Доставка і продаж здійснюється по Україні: Одеса, Рівне, Дніпро, Харків, Черкаси, Житомир, Чернівці, Запоріжжя, Полтава, Кіровоград, Миколаїв, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста та Області.

Вгору