,
Розстрочка на усі товари, на 3, 6 або 10 платежів!
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Вентиляція: Витяжні вентилятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вентилятори

Вентиляція у ванній, в туалеті або на кухні на сьогоднішній день вважається не розкішшю, а необхідністю для підтримки здоров'я всіх членів сім'ї і створення комфортного мікроклімату в приміщенні. Подібні пристосування в змозі вирішити проблему з видаленням брудного повітря, вологості, вогкості і навіть усуває питання з цвіллю і грибком.

Де можна встановити вентиляційні системи

Побутові вентилятори монтуються в витяжний канал двома способами: за допомогою гнучкого воздуховода або патрубка, встановленого безпосередньо в канал.

Вентилятор в ванну. Тут важливо передбачити таймер затримки відключення і датчик вологості. Це означає, що вентиляційні системи у ванній кімнаті матимуть надчутливі датчики, які зможуть сигналізувати про підвищений стані вологості в приміщенні. Відповідно, буде включена витяжка і видалення з кімнати через вентиляційну систему зайвої вологи. При необхідності цю систему можна включити відведеним для завдань мети вимикачем. Всі процеси будуть відбуватися автоматично без втручання людини.

Вентиляція в туалет. Система може бути включена паралельно висвітлення в туалеті або встановлена ​​в автономному режимі. Якщо подібна функція задана, то діє вона за наступною схемою. Після того, як було вимкнено світло в туалеті, вентиляційні системи в даному приміщенні ще продовжують працювати і відключаться через час, заданий на таймері. Найчастіше даний показник варіюється в межах 2-30 хвилин.

Вентиляція на кухні.Такі вентилятори призначені для виведення з приміщення забрудненого повітря, насиченого брудом, вологістю, димом і жиром. Дана система монтується безпосередньо в повітропровід і здійснюється безперервна витяжка відпрацьованих повітряних мас.

Різноманітність витяжок в ванну і туалет

Залежно від конструкції і принципу роботи, вентиляційні системи можуть бути представлені в різних варіантах:

  1. Осьові. Основною перевагою вважається малогабаритність обладнання, легкість в установці і низький рівень енергоспоживання. Самим явним недоліком можна назвати гучність системи і можливість працювати з повітряними масами без будь-яких домішок.
  2. Радіальні. Можуть справлятися з великими навантаженнями, при цьому економиться понад 20% енергоресурсів. Серед недоліків також присутній високий рівень гучності і вібрації під час роботи системи, а також швидкий знос обертових частин.
  3. Канальні вентиляції. У приміщенні можна побачити тільки грати, через яку фільтрується повітря. Канальний вентилятор дозволяє додавати свіже повітря з вулиці, обслужити одночасно кілька приміщень. Такий вид вентиляційної системи, завдяки її оригінальній будові, вважається особливо популярним в сучасних будинках і навіть в великогабаритних приміщеннях. Існують різні види канальних вентиляторів з круглим, квадратним і прямокутним перетином.
  4. Тангенціальні. Принцип роботи цього вентилятора складається в повторному проходженні повітряних мас в паралельному напрямку через робочі лопатки. Завдяки даній особливості, існує можливість направляти повітря в будь-яку стророну.Сам повітряний потік є рівномірно розподіленим і плоским. Представлена ​​вентиляційна система відрізняється від інших відносно високим ККД. Варто також відзначити низьку гучність при великому обсязі повітря.
  5. Безлопатева. Поряд з високою вартістю дане обладнання має масу переваг. Сюди можна віднести: оригінальний дизайн, швидкість і простоту в збірці обладнання, безпеку під час роботи, економічність, наявність пульта дистанційного керування та LED-підсвічування, що може замінити нічник.

Технічні характеристики вентиляторів

Дуже важливо правильно підібрати вентиляційну систему для заданого приміщення за необхідними технічними характеристиками, щоб пристрій повністю відповідало потребам споживача.

 

  1. Продуктивність. Тут йде мова про кількість переробляється повітря за одиницю часу.
  2. Рівень шуму. Чим могутніше ваш пристрій, тих більше шуму воно буде видавати. Найчастіше це буває механічний або аеродинамічний шум. Дратівливим може бути звук, що перевищує 35 дБ. Однак, останнім часом особливою популярністю користуються малошумні і безшумні моделі.
  3. Діаметр патрубка. Найчастіше зустрічається розміри 100, 125, 150 мм.
  4. Ширина лопатей. Від цього параметра залежить інтенсивність обдування. Актуально для стельових вентиляторів.
  5. Клас захисту. При виборі вентиляційної системи для приміщень з підвищеним пило- та вологоутворення, важливо звертати увагу на даний показник. У подібних ситуаціях клас захисту вибираємо середній-IP34. Залежно від індивідуальних потреб, представлений показник може бути, як нижче, так і вище.
  6. Додаткове оснащення. Для більшої зручності передбачені додаткові функції побутових вентиляторів: датчики світла, датчики руху, кілька швидкісних режимів, гігрометр, зворотний клапан, шарикопідшипники, таймери включення і виключення і так далі.

Наявність додаткових функцій впливає на загальний бюджет вентиляційної системи. Тому важливо визначитися, який саме агрегат вам підходить.

Вгору