,
Розстрочка на усі товари, на 3, 6 або 10 платежів!
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

: Змішувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

                                                                                                                          Змішувач 
Щоб забезпечити натиск води в помірній кількості, уникнути утворення калюж навколо меблів під час миття посуду або рук, намокання одягу, слід правильно купити змішувач. Він призначений регулювання натиску і температури води шляхом змішування холодної та гарячої води. Інтернет-магазин сантехніки Aqua-favorit реалізує різні види цих приладів, які вибирають за наступними критеріями. 
 
Які купити змішувачі в залежності від місця експлуатації 
Для кожного виду сантехніки необхідні різні види змішувачів за призначенням: 
 
- для раковини у ванній, 
- душа, 
- умивальника з гігієнічним душем; 
- кухоні, 
- біде. 
Є виробники, які виготовляють універсальні моделі. 
 
Як розрізняються набори змішувачів за місцем розташування і способу монтажу 
 
Залежно від методу установки змішувачі купити можна таких видів: 
 
настільний (на стільниці). Найпростіший варіант - це кран-ялинка. Спеціально для монтажу цього сантехнічного приладу в мийках передбачено отвір діаметром 34 мм. Якщо його немає, то слід просвердлити. Туди встановлюють настільний змішувач з прокладкою. Знизу його фіксують гайкою і прикручують втулки трубопроводу, що підводить; 
 
настінний (над раковиною). Цей вид застосовують у ванних кімнатах і в душових, оскільки він спрямовує воду в виливши і лійку. При монтажі підводять труби для холодної і гарячої води, а на них встановлюють патрубки. На їх кінці ставляться гайки з прокладками, а зверху - змішувач; 
 
підлоговий. Це кухонний варіант, монтаж якого здійснюється на спеціальну підставку; 
 
нишевой. Це один з новомодних трендів в дизайні інтер'єру.Робиться ніша, а в ній - отвір, куди і встановлюють змішувач. 
 
 
 
                                                  Який краще метод управління змішувачем - змішувач, двухвентильний, сенсорний або термостатичний
Найпростішими і недорогими моделями вважаються змішувачі з одним важелем, які при відкритті кранів видають воду тієї ж температури, що до закритія.Оні бувають двох видів: 
 
1. кульової, де регулювання напору води забезпечує куля з металу з трьома вхідними отворами; 
2. керамічний, в якому струм води регулюють щільно притерті поліровані металокерамічні пластинки. Ці моделі більш герметичні і забезпечують плавне регулювання, менш схильні до зносу. 
Більш практичними вважають двохвентильні змішувачі, тому що вони сумісні з будь-якими обігрівальними системами - як електричними, так і газовими. Вони справно функціонують при будь-якому рівні тиску і температурі води в системі. Зручні в експлуатації механічні та сенсорні набори змішувачів. Механічні змішувачі ще називають нажімнимі або порційними. Це крани з кнопкою, при натисканні на яку виливається невелика порція води. 
 
В сенсорні - вбудований ємнісний або оптичний датчик, який автоматично відкриває воду при піднесенні рук або посуду до кранів. Це дозволяє знизити витрату води і не торкатися до кранів брудними руками. У таких моделях можна налаштовувати певний натиск і температуру води, які вони запам'ятовують, включати підсвічування струменя і музику. 
 
Найбезпечніші - термостатичні, які не допускають натиск води вище заданої температури, запобігають опіки та виливання крижаний води.Конструкція пристрою включає: 
 
- термостат, 
- рукоятку для настройки напору води, 
- шкалу температур, 
- запобіжник з обмежувачем. 


                                                                                                                В деяких випадках в набір входять: 


- висувною шланг для миття голови або великих предметів в раковині, зручного наповнення ємностей водою, 
- поворотний дозатор для зміни кута падіння і напрямки води за допомогою одного руху руки. Новітня розробка - це каскадні змішувачі з сильною широкої струменем, що нагадує водоспад, і підсвічуванням. Вони оригінально виглядають, але витрачають багато води. 
 
                                                                                                         З якого матеріалу краще купити змішувач 
ви шукаєте товар високої якості, в якому поєднуються практичність, міцність і довговічність, то не економте, а відразу купуйте пристрій з такого матеріалу як, латунь з покриттям хромом. Такий змішувач не схильний до утворення корозії і, на відміну від бронзового, не покривається зеленим мідним нальотом. Гарантія на нього - 5 років, але служить він набагато довше. Виготовляють комбіновані і недорогі моделі з abc-пластику, але їх вистачає тільки на кілька років. Елітними вважаються скляні, покриті золотою емаллю, інкрустовані мармуром і навіть дорогоцінними каменями. 
Що потрібно враховувати, перш ніж купити змішувач 
 

Підбирати це сантехнічне пристрій потрібно, виходячи з таких параметрів раковини або умивальника: 
 
глибина чаші, від якої залежить висота змішувача . Краще купувати його конструкцію середньої висоти, так як при низькому незручно мити руки, а через високий можливе розбризкування води; 
 
відстань між зливом, заднім і переднім бортиком чаші. Довгий виливши вважається більш зручним для миття рук і чищення сантехніки; 
 
форма змішувача - краще купувати з обтічними і плавними краями, тоді потік води буде спрямований в центр чаші, а не в різні боки; {{ 1}} 
ширина бортика раковини - важливо, щоб при досягненні води в невеликі ємності і миття рук кран не зачіпав стінки чаші; 
 
і дизайн приміщення (ванною, кухні, санвузла) . 
Якщо у вас виникли труднощі в підборі сантехніки в каталозі змішувачів, зверніться до консультантів інтернет-магазину Aqua-Favorit за телефоном гарячої лінії: 0 800 757-015 або залиште заявку на сайті.

Вгору